FacebookTwitterGoogle+Share

Biz; rüyalarda zamanın açılımlarını ziyaret ederiz.

Rüya, günlük duyuların dışındaki algıdır ve uykuda iken gerçekleşir.
Rüyaları yönetebilmek ve rüyalardan hayatımızla ilgili mesajlar almak, hayal değil bilimsel bir gerçektir. Rüya mesajlarını okuyabilmenin yolu;  madde-zaman ilişkisini ve beyin(lerimiz) hakkındaki gerçekleri öğrenmekten geçer. Bilinç ve bilinçaltı-dışı bilgileri rüyayı analiz etmek için ana kaynaktır.

Rüyalardaki zaman olgusu ile dünyasal zaman olgusu birbirinden farklıdır. Rüya ve dünyasal gerçeklik arasındaki zaman akış farkı, karnımızdaki ikinci beyin ile takip edilir. İkinci beynin kayıtları, birinci beyin tarafından çözümlendiğinde, rüyada gelen mesajları algılayabilir ve rüyaların farkındalığını geliştirebiliriz.

Rüya metaforlarının anlamları, kişilerde değişlik gösterir. Rüyalar; her birey için kendi sembollerine göre kendisi tarafından değerlendirilmelidir. Her bireyin kendi rüyalarının mesajlarını okuyabilmesi için, kendi sembollerini tanıması, kendi zaman algısını incelemeyi ve yönetmeyi öğrenmesi gerekir.

Kendi rüyalarınızın yorumcusu ve kendi zamanınızın yöneticisi olmanızın tam zamanı!

 

https://www.neoder.org/wp-content/uploads/2013/01/metafor.jpghttps://www.neoder.org/wp-content/uploads/2013/01/metafor-150x150.jpgneoadminRüya Bilimi
Biz; rüyalarda zamanın açılımlarını ziyaret ederiz. Rüya, günlük duyuların dışındaki algıdır ve uykuda iken gerçekleşir. Rüyaları yönetebilmek ve rüyalardan hayatımızla ilgili mesajlar almak, hayal değil bilimsel bir gerçektir. Rüya mesajlarını okuyabilmenin yolu;  madde-zaman ilişkisini ve beyin(lerimiz) hakkındaki gerçekleri öğrenmekten geçer. Bilinç ve bilinçaltı-dışı bilgileri rüyayı analiz etmek için ana kaynaktır. Rüyalardaki zaman olgusu ile...