FacebookTwitterGoogle+Share

İstanbul’da doğdu. İşletme mezunu. 12 yıl bir devlet kuruluşunda çalıştı. Daha sonra özel sektöre geçerek, 1995-2008 yılları arasında çeşitli kuruluşlarda yöneticilik, danışmanlık ve halkla ilişkiler görevlerinde bulundu. 2008’den itibaren çalışma alanlarına eğitim sektörünü de ekleyerek özel bir üniversitede halkla ilişkiler ve organizasyon uzmanı olarak çalıştı. 2000 yılından itibaren yazdığı makaleler, öyküler, denemeler ile aynı zamanda edebiyat alanında çalışmalara başladı.

2006 yılında İndigo Dergisinin yazar ve muhabirliğini yapmaya başladı. Bilimsel konular ile bilinmeyen soyut alanların ilişkileri ve inançlar konusunda araştırmalar yaptı, makaleler yazdı.

M.E.B. Usta Öğreticilik, NLP ve Hipnoz uygulama eğitimleri, Yaşam ve Öğrenci Koçluğu, Nefes Koçluğu eğitimleri aldı.

 

Nefes Teknikleri, Beden Dili, Etkili İletişim, Öğrenciler için Nefes Teknikleri, İş Hayatında Nefes Kullanımı, Sembollerle İletişim Kurma, İşitme Engelliler Ebeveyn Danışmanlığı gibi konularda çalışmalar yapmaktadır.  Dergilerde popüler bilim dalında makaleleri yayınlanmakta, televizyon ve radyo programlarına araştırdığı alanlarda  katılmaktadır. Çeşitli medya kaynaklarında makaleleri yayınlanmakta, yerel bir gazetede köşe yazarlığı yapmaktadır. Neoder Dergisi yazı ve yayın kurulunda görevlidir ve dergide yazılarına devam etmektedir. Çiftin Nefesi- Maye Mira isimli ilk kitabı, Sistem Yayıncılıktan 2011 Ağustos’ta çıkmıştır.

 

https://www.neoder.org/wp-content/uploads/2013/01/neodernsrn.jpghttps://www.neoder.org/wp-content/uploads/2013/01/neodernsrn-150x150.jpgneoadminKurumsalYazar Kadrosunesrin dabağlar,rüya analizi
İstanbul’da doğdu. İşletme mezunu. 12 yıl bir devlet kuruluşunda çalıştı. Daha sonra özel sektöre geçerek, 1995-2008 yılları arasında çeşitli kuruluşlarda yöneticilik, danışmanlık ve halkla ilişkiler görevlerinde bulundu. 2008’den itibaren çalışma alanlarına eğitim sektörünü de ekleyerek özel bir üniversitede halkla ilişkiler ve organizasyon uzmanı olarak çalıştı. 2000 yılından itibaren yazdığı...