FacebookTwitterGoogle+Share

 

Yeni yapılanan dergimiz, yazar katılımına açıktır. Aktüel konular, bilim, psikoloji, gelişim, çocuklar, iletişim, sağlık, eğitim, araştırma, sinema, tiyatro, spor ve benzeri konularda yazmak isteyenler örnek yazıları, fotoğraf ve özgeçmişleri ile başvuruda bulunabilirler.

NEODER, Neoglance Eğitim Kültür ve Girişimcilik Derneği‘ nin  çalışmasıdır. Bireyin gelişimini ve girişimci tavrını destekleyen, aydın bireyli toplumu amaçlayan derneğimiz, eğitim çalışmaları yanında sosyal alanlarda da etkin olarak, girişimcilik ruhunu geliştirmeyi hedefler. Yazmayı seven, yeniliklerin takipçisi olan, gelişimi hedefleyen, tecrübeli tecrübesiz herkes yazar olarak başvuruda bulunabilir.

Dergimiz bağımsız yayın yapan ve ticari olmayan bir internet medyasıdır. Yayıncıları da dâhil tüm kadrosu gönüllülük prensibiyle çalışmaktadır. Dergimiz siyasi konularda tarafsızlık ilkesinde ve evrensel değerler, insan hakları,  ahlak kurallarına,  inançlara saygı konularında duyarlıdır.

İmla kurallarına dikkat edilmesi ve düzenli yazma sorumluluğu önemlidir. Akıcı, özgün ve daha önce yayınlanmamış yazılar ile katılım kabul edilmektedir. Başvurunuz dergi çalışma grubu onayı sonrasında kabul edilecektir.

Başvurularınız için:

info@nefesakademisi.com

0212 853 59 34

0539 509 23 13

Derneğimiz Hakkında Açıklama
Bilimin son teorilerini referans alarak tüm yaşama yansıtmak, yeniliklerin takip edilmesi sonucunda bireylerin düşünce ve bireysel gelişimlerine katkıda bulunmak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuştur. Bireylerin beceri kazanmaları için mesleki ve kişisel gelişimini destekleyecek her konuda eğitim çalışmaları yapar. 2013 Eylül ayında, Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Beypark Evleri Esenyurt İstanbul adresinde bir eğitim merkezi açan derneğimiz, kişisel gelişim amaçlı eğitimler, girişimcilik eğitimleri düzenlemektedir. Rehabilite gereken çocuklarla sosyal projeler kapsamında çalışmalar yapmayı amaçlamaktadır. Aile içi iletişim eğitimleri düzenleyerek, ailenin ve toplumun gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimiz arasındadır.
Derneğimizin eğitimleri için oluşturduğumuz http://nefesakademisi.com/sitesinde tüm eğitimlerimizin içerikleri mevcuttur.

https://www.facebook.com/Neoglance/info sayfasından etkinliklerimizi takip edebilirsiniz.

 

Aydınlık yarınları; etkin ve aydın bireylerin oluşturduğu toplumlar yaratabilir.

Ailemize katılmanız bizi zenginleştirecektir…

Dernek Kurucusu Nesrin Dabağlar


https://www.neoder.org/wp-content/uploads/2013/02/neoder-posta2.jpghttps://www.neoder.org/wp-content/uploads/2013/02/neoder-posta2-150x150.jpgneoadminKurumsal
  Yeni yapılanan dergimiz, yazar katılımına açıktır. Aktüel konular, bilim, psikoloji, gelişim, çocuklar, iletişim, sağlık, eğitim, araştırma, sinema, tiyatro, spor ve benzeri konularda yazmak isteyenler örnek yazıları, fotoğraf ve özgeçmişleri ile başvuruda bulunabilirler. NEODER, Neoglance Eğitim Kültür ve Girişimcilik Derneği' nin  çalışmasıdır. Bireyin gelişimini ve girişimci tavrını destekleyen, aydın bireyli toplumu amaçlayan...